[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Küreselleşen dünya düzeninde ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun ışığında mesleğimiz için denetim olgusu büyük önem kazanmıştır. 6102 sayılı Kanun, ilk haliyle yürürlüğe geçmiş olsaydı bağımsız denetim ilkeleri, tüm sermaye şirketleri için zorunlu olacaktı ve bu haliyle de ticari hayatın ihtiyaçlarına cevap verebilecekti. Şeffaflık, süreklilik kavramları, kurumsal yönetim ilkeleri, teknolojik gelişmelere uyum, uluslararası piyasalar, Avrupa Birliği Müktesebatı gibi gerekçeler yeni bir ticaret kanununun hazırlanmasına neden olmuş ancak son anda ticari hayatın aktörlerinden gelen itirazlarla, ilgili kanun değişikliğe uğratılarak günümüzde eksik yönlerine rağmen uygulanmaya başlanmıştır.

Ancak önümüzdeki süreçte halka açık şirketlerin dışında kalan şirketler için bağımsız denetim sınırları aşamalı olarak kalkacak ve tüm sermaye şirketlerinin denetimi zorunlu hale getirilecektir.

Biz de Gerçek Bağımsız Denetim Anonim Şirket ailesi olarak bağımsız denetim alanında duyulacak ihtiyaca yönelik, meslek hayatlarımızın farklı alanlarında edindiğimiz tecrübelerin de desteği ile birlikte olmanın ve paylaşmanın bilinci ve duyarlılığı sayesinde güçlerimizi birleştirmeye karar verdik. Aldığımız bu kararla hedef kitlemiz olan iş dünyasına en doğru ve kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı başlattık.

Müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşımlar ile güven ortamında, gerçek bilgiye ulaşma adına her geçen gün daha fazla gereksinim duyulan şeffaf finansal tabloların denetlenmesi ve finansal tablolar üzerinde görüş oluşturulması temelinde denetim hizmeti vermekteyiz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]